Vítejte na webu ZŠ Ratiboř

Základní škola v Ratiboři je vesnická škola rodinného typu. Nabízí dětem mnohé výhody, jenž většina městských škol nabídnout nemůže. Velkou předností je poloha budovy, která je umístěna uprostřed poklidné vesnice. Dojíždějící děti z okolních obcí Kateřinice a Hošťálková mají přímé spojení autobusy. Součástí školy je zahrada, která je využívána celý rok. V jarních, letních i podzimních měsících zde probíhá výuka a za hezkého počasí na ní děti tráví hlavní přestávku.
    Další předností je celkový počet dětí ve škole. Málopočetné třídy umožňují tolik žádaný individuální přístup a kvalitní rozvoj osobnosti dítěte. Na naší škole se nemůže stát, že se dítě ztratí či schová v davu. Všichni se tu dobře známe. Pro rodiče, kteří hledají pro své dítě únik z anonymity velké školy, je to příležitost, jak je zbavit stresů a nervozity.

Šachový turnaj

14.12.2015 08:34
V pondělí 7. 12. se žáci naší školy zúčastnili šachového turnaje ve Vsetíně. Fotografie z turnaje...